"Kostavita"
Nemokamas pristatymas

Nemokamas metalo gaminių pristatymas Vilniuje

Kokybė

Kokybės garantija ir greitas užsakymo įvykdymas

Patirtis virš 20 metų
Sėkmingai dirbame daugiau negu dvidešimt metų
"Kostavita"

Vidaus ir lauko metaliniai laiptai

„Kostavita“ laiptų gamybos patirtis – beveik divdešimt metų. Sukaupta patirtis ir nuolatinis tobulėjimas leidžia mums imtis modernių ir išskirtinių projektų. Įrenginėjame laiptus gyvenamuosiuose ir visuomeniniuose objektuose, statome vidaus ir lauko laiptus.

Metaliniai laiptai. Naudojant metalines konstrukcijas, galima pasiekti itin originalių sprendimų: konstrukcijos gali būti įvairių dydžių, formų, lygios ar dantytos. Masyvūs metaliniai laiptai patalpai gali suteikti solidumo, lengvos ir paprastos metalinės konstrukcijos įneša žaismės. Todėl pagal individualias klientų vizijas, galimos įvairiausios konstrukcijų variacijos. Jas lengva montuoti, tvirtinti, be to metaliniai laiptai nesideformuoja, neskleidžia nepageidaujamų garsų lipant. Laiptų projektą vykdome nuo vizijos kūrimo iki baigiamųjų montavimo darbų.

Kombinuojame metalą ir medį. Toks laiptų sprendimas – ekonomiškas ir amžinai stilingas. Tačiau svarbiausia, jog šis derinys geriausiai atitinka pagrindinius reikalavimus laiptams – tai patvarumas ir saugumo užtikrinimas. Medžio ir metalo sąjunga laiptuose garantuoja laiptų ilgaamžiškumą ir patikimą tarnavimą. Medžio tvirtumas suteikia patalpoms jaukumo, o metalas žaismingai išpildo laiptų konstrukcijas, todėl mūsų gaminami laiptai puikiai atlieka net kelias funkcijas: kelia estetinį pasigėrėjimą ir užtikrina Jūsų saugumą.

Kokybiški ir originalūs laiptai – „Kostavitoje“.

Gamyba

Metalinių laiptų pavyzdžiai

© 2024 IĮ „Kostavita“