Savybės:
Nemokamas pristatymas

Nemokamas metalo gaminių pristatymas Vilniuje

Kokybė

Kokybės garantija ir greitas užsakymo įvykdymas

Patirtis virš 20 metų
Sėkmingai dirbame daugiau negu dvidešimt metų
Slenkantys (stumdomi) metaliniai vartai, skirti kiemo įvažiavimo takui apsaugoti nuo neleistino įvažiavimo, yra patvarūs, saugūs ir funkcionalūs. Jie taip pat užtikrina patikimą saugumą ir paprastą valdymą. Jei ieškote patikimų, patvarių ir estetiškų kiemo vartų sprendimų, slenkantys metaliniai vartai gali būti puikus pasirinkimas.
"Kostavita"

Slenkančių metalinių, stumdomų vartų kaina

Slenkančių metalinių vartų kainos prasideda nuo:

Slenkantis metaliniai vartai 3500mm × 1500mm kaina nuo 600€

Slenkantis metaliniai vartai 4000mm × 1500mm kaina nuo 700€

Slenkantis metaliniai vartai 5000mm × 1500mm kaina nuo 900€

Į slenkančių vartų kainą įskaičiuota: vartų pagaminimas, gruntavimas, dažymas, montavimas, senų vartų demontavimas, guoliai

Išmatavimas, konsultavimas bei senų vartų išvežimas utilizavimui NEMOKAMAI PAGAL AKCIJĄ

Papildomai galima užsakyti:

  • Betonavimas nuo 300€
  • Itališkos vartų automatikos įrengimas nuo 350€

* kainos nurodytos be PVM. Kainos galioja iki 2022-03-01

Slenkantys metaliniai vartai
Kiemo varteliai

Gaminame įvairius kiemo vartelius

Pagal individualius užsakymus gaminame bei montuojame metalinius kiemo vartelius, segmentinius vartelius.

Varstomi (atveriami kiemo) vartai

Mūsų įmonė siūlo ne tik slenkančius vartus, bet ir skirtingų modelių varstomus dvivėrius vartus. Esant pageidavimui įrenginėjame automatiką. Priimame individualius užsakymus vartų gamybai.
Atveriami kiemo vartai
Gamyba

Pagamintų slenkančių vartų pavyzdžiai

Metalinių durų kainos

Stumdomi vartai, gembiniai kiemo vartai

Patogu ir praktiška – tai geriausiai apibūdina slenkančių metalinių vartų funkcionalumą. Tiek gyvenamuosiuose, tiek pramoniniuose objektuose slenkantys metaliniai vartai sparčiai populiarėja. Jų atidarymo sistema (slankiojimas kairėn-dešinėn) taupo vietą Jūsų kieme, automobilį galite pastatyti prie pat tvoros. Ant atraminių kontrukcijų kabančių slenkančių vartų naudojimas itin paprastas ir lengvas – varstymuisi netrukdo sniegas, smėlis ar lapai, o žiemą vartų konstrukcija neužšąla, todėl vartų naudojimas – sklandus, ilgaamžiškas ir patikimas. Vartai slenka tolygiai ir tyliai, be to nereikalauja dažnos techninės priežiūros.

Slenkantys metaliniai vartai – tai ne tik praktiškas pasirinkimas aptverti bet kokio dydžio teritoriją, bet ir puikus sprendimas palikti puikų įspūdį apie Jūsų namų jaukumą. Atsižvelgiant į klientų norus ir pageidavimus, sukuriami išskirtiniai slenkantys metaliniai vartai. Naudojame raštus, kalvystės papuošimus, išraižymus, plačią spalvų paletę, dirbame su įvairiais dydžiais ir formomis.

„Kostavitoje“ ne tik gaminami ilgaamžiški ir patikimi slenkantys metaliniai vartai. Mūsų komanda pasirengusi kokybiškai dirbti visuose gamybos ir montavimo  darbų etapuose. Konsultuojame visais su vartais ir jų montavimu susijusiais klausimais.

© 2024 IĮ „Kostavita“