Slenkantys metaliniai vartai

+370 659 77771

Dėl metalinių garažų durų kainų ir užsakymų teirautis nurodytais kontaktais

Nemokamas metalo gaminių pristatymas Vilniuje ir VIlniaus raj.

Kokybės garantija ir greitas užsakymo įvykdymas

Patirtis virš 20 metų

Slenkančių metalinių vartų kaina

Slenkančių metalinių vartų kainos prasideda nuo:

Slenkantis metaliniai vartai 3500mm x 1500mm kaina 600€

Slenkantis metaliniai vartai 4000mm x 1500mm kaina 700€

Slenkantis metaliniai vartai 5000mm x 1500mm kaina 900€

Į slenkančių vartų kainą įskačiuota: vartų pagaminimas, gruntavimas, dažymas, montavimas, senų vartų demontavimas, guoliai

Išmatavimas, konsultavimas bei senų vartų išvežimas utilizavimui NEMOKAMAI PAGAL AKCIJĄ.

Papyldomai galima užsakyti:

  • Betonavimas 300€
  • Itališkos vartų automatikos įrengimas nuo 350€

* kainos nurodytos be PVM

Patogu ir praktiška – tai geriausiai apibūdina slenkančių metalinių vartų funkcionalumą. Tiek gyvenamuosiuose, tiek pramoniniuose objektuose slenkantys metaliniai vartai sparčiai populiarėja. Jų atidarymo sistema (slankiojimas kairėn-dešinėn) taupo vietą Jūsų kieme, automobilį galite pastatyti prie pat tvoros. Ant atraminių kontrukcijų kabančių slenkančių vartų naudojimas itin paprastas ir lengvas – varstymuisi netrukdo sniegas, smėlis ar lapai, o žiemą vartų konstrukcija neužšąla, todėl vartų naudojimas – sklandus, ilgaamžiškas ir patikimas. Vartai slenka tolygiai ir tyliai, be to nereikalauja dažnos techninės priežiūros.

Slenkantys metaliniai vartai – tai ne tik praktiškas pasirinkimas aptverti bet kokio dydžio teritoriją, bet ir puikus sprendimas palikti puikų įspūdį apie Jūsų namų jaukumą. Atsižvelgiant į klientų norus ir pageidavimus, sukuriami išskirtiniai slenkantys metaliniai vartai. Naudojame raštus, kalvystės papuošimus, išraižymus, plačią spalvų paletę, dirbame su įvairiais dydžiais ir formomis.

„Kostavitoje“ ne tik gaminami ilgaamžiški ir patikimi slenkantys metaliniai vartai. Mūsų komanda pasirengusi kokybiškai dirbti visuose gamybos ir montavimo  darbų etapuose. Konsultuojame visais su vartais ir jų montavimu susijusiais klausimais.

Kranto g. 9 - 1, Nemenčinės m.

I-V 08:00-17:00
 VI-VII nedirbame

Puslapio autorius:

Puslapio autorius