Slenkantys vartai prieš įprastus atveriamus vartus

Slenkantys vartai prieš įprastus atveriamus vartus

Tiek slenkantys vartai, tiek įprasti atveriami metaliniai vartai turi savų privalumų, todėl renkantis vartus savo kiemui, verta apsvarstyti abu variantus.

Pirmiausiai apgalvokite, kuo skiriasi įpasti metaliniai vartai ir slenkantys vartai. Įpasti vartai atsiveria į kiemo pusę ir atgal, brėždami pusmėnulį. Slenkantys vartai juda į šoną ir atgal, o atsidarę jie pasislepia ir prisiglaudžia prie tvoros.

Įprasti metaliniai vartai pranašesni tuo, kad yra ilgaamžiški, jiems nereikia daug priežiūros: jų konstrukcijose kur kas mažiau judančių detalių, kurias laikui bėgant tenka atnaujinti, taisyti, keisti. Tylūs: nors tai tik smulkmena, tačiau įprasti atveriami metaliniai vartai skleidžia mažesnį garsą nei slenkantys vartai. Daugumai atrodo, jog atveriami vartai yra kur kas estetiškesni už slenkančius vartus. Kur kas daugiau stilingų ornamentinių detalių ir papuošimų galima realizuoti ant atveriamų vartų, tačiau tai jokiu būdu nereiškia, jog slenkantys vartai negali būti gražūs ir stilingi. Viskas priklauso nuo Jūsų norų ir vaizduotės.

Nemaža žmonių dalis renkasi įprastus atveriamus vartus, tačiau pasitaiko situacijų, kai juos įrengti tiesiog nėra galimybės. Jeigu Jūsų kieme įrengtas kraštovaizdis, į kurį besiveriantys vartai įsiremtų: pavyzdžiui, medžiai, kitoks apželdinimas, akmenys. Taip pat jei ties įvažiavimu į kiemą yra įkalnė, trukdanti atverti vartus. Žinoma, turite išeitį: įrengti vartus, atsiveriančius į įvažiuojančio automobilio pusę, tačiau šiuo atveju idealiai tinka slenkantys vartai. Slenkančių vartų didžiausias privalumas – jie itin kompaktiški ir ypatingai tinka nedidelėse teritorijose arba plotuose, kuriuose yra daug trikdžių įprastiems atveriamiems vartams. Slenkantys vartai taupo vietą, yra patogūs ir praktiški, lengvo naudojimo.

Tinkamiausius vartus išsirinksite, atsižvelgdami į savo poreikius ir norus. Tiek slenkantys, tiek įprasti atveriami vartai turi savų pranašumų, tačiau visgi svarbiausia – saugumas ir kokybė. Būkite tikri, kad Jūsų pasirinktų vartų konstrukcijos pagamintos ir įrengtos kokybiškai, o kiemas, įrengus vartus, maksimaliai saugus. Mes galime tai užtikrinti – kreipkitės į “Kostavitą”.

© 2022 IĮ „Kostavita“ Puslapio autorius 01kuzma